تخفیف های ویژه مُدک رو از دست ندید

قوانین و مقررات

قوانین عمومی

کلیه قوانین و رویه های گالری مدک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج گالری مدک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

روش های ارسال

سفارشات شما بلافاصله پس از پرداخت و ثبت در سایت، وارد مرحله ساخت و آماده سازی میشوند.

آماده سازی و ساخت محصول بین 1 تا 7 روز کاری زمان میبرد.

سفارشات فقط از طریق تیپاکس پس از آماده شدن سفارش، به صورت پس کرایه (هزینه ارسال درب منزل دریافت میشود) ارسال میگردد.

ارسال توسط تیپاکس بین 24 تا 72 ساعت زمان میبرد.

 

- همچنین قابل ذکر است به دلیل مشکلات پیش آمده در زمینه ویروس کرونا، امکان تأخیر در ارسال سفارشات وجود دارد. از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم و پیشاپیش پوزش میطلبیم.

 

رویه های بازگشت کالا

هدف مجموعه گالری مدک آسودگی و رضایت خاطر مشتریان گرامی است به همین منظور همیشه تلاش به تهیه کالاهای با کیفیت بوده. در همین راستا کوشیده تا سفارشات در کمال سرعت و سلامت فیزیکی به دست شما مشتریان گرامی برسد. با این وجود ممکن است پس از خرید، برای شما مشتریان گرامی مشکلاتی پیش آید که در این موارد با توجه به شرایط مشخص شده، به شما خدمت رسانی خواهد شد.

برای تمامی محصولات گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی در نظر گرفته شده، بنابراین اگر زمان تحویل و باز کردن سفارش خود، شکستگی و یا عدم سالم بودن محصول را مشاهده کردید حتما از بسته بندی و محل عیوب ظاهری محصول، قبل از باز کردن کامل عکس برداری کرده و با پشتیبانی سایت تماس گرفته و مورد پیش آمده را گذارش دهید.

در صورت بروز هر مشکلی فقط تا 7 روز مهلت بازگشت کالا را خواهید داشت.

در صورتی که ثابت شود مشکل و یا شکستگی پش آمده از طرف مشتری نبوده، ما خود را موظف به ارسال مجدد کالای مشابه و سالم خواهیم دانست.

 

 

شرایط استفاده از بازگشت 7 روز کالا

در صورت بروز مشکل فنی تا مدت 7 روز تماس گرفته و به سایت اعلام نمایید.

کنسل نمودن سفارش فقط به دلایل فنی امکانپذیر خواهد بود. لذا قبل از خرید کاملا اطمینات حاصل کنید و سپس خرید خود را انجام دهید.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط تیم فنیگالری مدککنترل و بررسی می شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول سرویس فوق می شود. همچنین این سرویس، اشکال های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود.

لازم است تمام اقلام همراه و جعبه اصلی کالا در بسته بندی مناسب فرستاده شود.

در صورت استفاده نادرست از کالا از قبیل ضربه، شکستگی، خط و خش، نصب و را اندازی و استفاده نامناسب، سایت هیچگونه مسئولیتی بر عهده ندارد.

در صورت مغایرت کالای دریافتی با کالای خریداری شده در سایت پس از دریافت کالا باید طی مدت 24 ساعت از طریق پشتیبانی سایت و یا واتساپ مجموعه به ما اعلام شود.

ملاک مغایرت کالا تنها مشخصات فنی درج شده میباشد و  عکس کالا، ملاک مغایرت نمیباشد.

در صورتیکه مغایرت کالا، بدون باز کردن بسته بندی اصلی کالا، قابل تشخیص باشد، سایت تنها در صورتیکه بسته بندی اصلی حفظ شده باشد مسئولیت بازگشت کالا را به عهده میگیرد.

در صورتیکه که کالا دارای ایراد فیزیکی یا شکستگی باشد یا در طی حمل دچار شکستگی شود باید طی مدت 24 ساعت از طریق فرم مرجوعی کالا در قسمت پنل کاربری فورا اعلام شود.

 

نکات

لازم به ذکر است پس از ثبت سفارش و فاکتور شدن آن، امکان تغییر و یا لغو سفارش وجود ندارد.

در صورت هرگونه سوال و یا مشکلی فنی با شماره تلفن 09917402745  تماس بگیرید.

برای پیگیری سفارشات ارسال شده، پیامکی توسط تیپاکس به شماره ای که هنگام خرید وارد کرده اید ارسال خواهد شد.

برگشت به بالا
×
گفتگوی آنلاین در واتساپ
برای شروع گفتگو کلیک کنید.